teambuildingy Pro firemní týmy,
školy a příměstské tábory,
sportovní oddíly a kluby

Proč teambuilding na dračí lodi

Dračí lodě na Brněnské přehradě
1. Posílení týmového ducha
2. Fyzická aktivita
3. Motivace týmu
4. Zlepšení komunikace a vztahů
5. Změna prostředí
6. Inspirace k novým výzvám
7. Zážitek, který zůstane v paměti

Proč teambuilding od nás

Náš pevný tým spojuje zkušenosti závodníků na dračích lodích s odborníky v oblasti organizace firemních akcí, sportovního marketingu a komunikace. Specializujeme se na profesionální firemní (sportovní) teambuildingové aktivity, a to s ohledem na vaše individuální potřeby. Disponujeme největší flotilou dračích lodí na Moravě a zároveň jsme předním komerčním pořadatelem závodů a teambuildingů spojených s dračími loděmi v České republice.

Vytvoříme váš dračí teambuilding tak, aby se harmonicky začlenil do firemní kultury vaší společnosti a zároveň poskytl nezapomenutelný zážitek pro všechny jeho účastníky. Vaše firemní událost s námi bude plná dobrodružství a týmového ducha.

10 let praxe
Více jak 200 pořádaných akcí

Fotka dračích lodí na Slezské Hartě

Firmy pro které jsme pořádali teambuilding

Logo Albi Logo Coop logo de haus logo Dr.max logo hoppi  logo kooperativa logo mendelovi univerzity brno logo redhat logo skanska logo Škoda auto logo starez sport brno logo zoo brno

A dalších 180+ firem

Jak to probíhá

Snažíme se maximálně vyhovět našim zákazníkům a jsme schopni uspořádat prakticky cokoli podle vašich požadavků, včetně doprovodného programu jako jsou skákací hrady, lukostřelba nebo vystoupení klaunů. Pokud jde o dračí lodě, začínáme úvodem, kde vám přiblížíme, co je to přesně dračí loď. Následuje školení ohledně bezpečnosti a chování na lodi, a poté se společně vydáme na vodu. Celý program je plně flexibilní a záleží pouze na vás, zda si vyberete klidnou projížďku nebo trénink s následnými závody. Po závodě probíhá slavnostní vyhlášení včetně předání pohárů vítězům. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto jsme připraveni přizpůsobit každý detail vašim individuálním představám.

Graf principu, jak probíhají jednotlivé teambuildingy konktrétně: úvod -> školení -> projížďka -> trénink -> závod -> vyhlášení

Každou akci tvoříme na klíč a umíme ji odladit do nejmenších detailů

Doprovodný program

lidé na paddleboardech
Paddleboardy
člověk střílející z luku
Lukostřelba
člověk střílející z laserové biatlonové zbraně
Laserová biatlonová střelnice
člověk,který leze po horolezecké stěně
Mobilní horolezecká stěna
Footsnoker
Footsnoker
Lidský fotbálek
Lidský fotbálek

Jezdíme po celé České republice a Slovensku

Není nic jednoduššího než nám zavolat a my přijedeme s našimi dračími loděmi až k vám. Máme bohaté zkušenosti a jediné, co od vás potřebujeme, je vodní plocha, kde můžeme jezdit, o zbytek se postaráme my. Nabízíme možnosti v Brně na přehradě, nebo přijedeme k vám. Na mapě můžete najít inspiraci z míst, kde jsme již uspořádali naše akce, a rádi si přidáme další špendlík do mapy, pokud se dohodneme na vhodném místě i mimo dosavadní lokality. Vaše pohodlí je pro nás klíčové.

Varianty

Firemní akce

radující se lidé na firemní akci

Místo konání
dle požadavků klienta

Firemní závod

Dračí lodě dojíždějící do cíle

Místo konání
dle požadavků klienta

Brno - Svratka

Lidé na dračí lodi

Místo konání
řeka Svratka, Brno, loděnice VUT

Brno - přehrada

Dračí lodě na Brněnské přehradě

Místo konání
Brněnská přehrada, loděnice ČVK/ Rapid, Kníničská, přístaviště Sokolské koupaliště